FAQ | Webinary – często zadawane pytania i odpowiedzi

W jaki sposób mogę zapisać się na webinar?

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną. Znajdź interesujący Cię webinar na www.wir-wydawnictwo.com/kategoria/warsztaty-dla-nauczycieli-i-logopedow/

Następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy, wpisz uważnie swój adres e-mail oraz zaakceptuj regulamin.

Na podany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie rejestracji.

Jak mogę zapłacić za webinar?

Na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail otrzymasz potwierdzenie rejestracji. Zostaną w nim zawarte szczegółowe informacje dotyczące webinaru wraz ze wszystkimi danymi potrzebnymi do zrobienia przelewu.

Obecnie możesz to zrobić poprzez:

  • Przelew tradycyjny
  • Szybki przelew elektroniczny Przelewy24

Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak. Wypełniając formularz zgłoszeniowy wpisz dane potrzebne do faktury w polu Dane do faktury VAT. Wystawimy dokument i prześlemy go na Twój adres e-mail.

Czy mogę otrzymać fakturę z odroczonym terminem płatności?

Tak. Faktury z odroczonym terminem płatności wystawiamy wyłącznie na podstawie pisemnego zobowiązania dyrektora Twojego miejsca pracy (e-mail wysłany z adresu firmowego instytucji na adres warsztaty@wir-wydawnictwo.com) do pokrycia kosztów Twojego udziału w webinarze. Wystawimy dokument i prześlemy go na adres e-mail placówki.

Czy po webinarze otrzymam zaświadczenie?

Większość naszych webinarów przewiduje zaświadczenia – informacja o zaświadczeniach jest zawsze zawarta w opisie na stronie www wydarzenia.
Zaświadczenia w formie elektronicznej (plik PDF) wysyłane są mailowo (1-2 dni po zakończeniu wydarzenia).

Czy otrzymam materiały szkoleniowe?

Większość naszych webinarów obejmuje materiały – informacja o dostępności materiałów jest zawsze zawarta w opisie na stronie www wydarzenia. Materiały wysyłane są mailowo (1-2 dni po zakończeniu wydarzenia).

Kiedy otrzymam link z zaproszeniem na webinar?

Mailowe zaproszenie z linkiem do platformy webinarowej ClickMeeting zostanie wysłane dzień przed planowanym terminem szkolenia.

Nie otrzymałem/-am/ zaproszenia z linkiem do webinaru, co teraz?

Mailowe zaproszenia z linkiem do platformy webinarowej ClickMeeting są wysyłane na dzień przed planowanym terminem szkolenia.
W przypadku nieotrzymania zaproszenia prosimy o niezwłoczny kontakt mailowy warsztaty@wir-wydawnictwo.com lub telefoniczny pod nr: 12 655 11 01.
Prosimy również o sprawdzenie folderów z pocztą niechcianą (SPAM/Oferty/Powiadomienia itp.)

Czy dostanę dostęp do nagrania/powtórki webinaru?

Tak, 1-2 dni po zakończeniu wydarzenia wszyscy uczestnicy otrzymują link z kilkudniowym dostępem do powtórki szkolenia. Informacja o czasie trwania dostępu jest zawsze zawarta w opisie na stronie www wydarzenia.

Nie mogę wziąć udziału w webinarze na żywo, co wtedy?

Istnieje możliwość obejrzenia powtórki. Uczestnicy otrzymają link z kilkudniowym dostępem do nagrania webinaru. Informacja o czasie trwania dostępu jest zawsze zawarta w opisie na stronie www wydarzenia.

Czy mogę zrezygnować z udziału w webinarze i otrzymać zwrot opłaty?

Tak. Ewentualną rezygnację z udziału w webinarze należy zgłosić mailowo: warsztaty@wir-wydawnictwo.com lub telefonicznie pod nr 12 655 11 01 najpóźniej na 3 dni (72h) przed szkoleniem, wówczas wpłata zostanie zwrócona w całości (w terminie do 7 dni od daty zgłoszenia rezygnacji).

Istnieje również możliwość obejrzenia powtórki. Wszyscy uczestnicy otrzymają link z kilkudniowym dostępem do nagrania webinaru. Informacja o czasie trwania dostępu jest zawsze zawarta w opisie na stronie www wydarzenia.

Jakiego sprzętu potrzebuję, by wziąć udział w webinarze?

Do udziału w webinarze wystarczy komputer z dostępem do Internetu. W szkoleniu można uczestniczyć za pomocą przeglądarki internetowej na komputerze, lub bezpłatnej aplikacji mobilnej ClickMeeting pobranej i zainstalowanej na urządzeniu mobilnym (tablet lub smartfon).