AktualnościWebinary i szkolenia

Fotorelacja ze szkoleń w Lublinie – 29.09.2018

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji ze szkoleń dla nauczycieli i logopedów, które odbyły się w 29 września 2018 w ramach „I Spotkań z Edukacją” w Lublinie.

Blisko 150 nauczycieli i logopedów miało szansę wziąć udział w szkoleniach i kiermaszu edukacyjnym Wydawnictwa WiR. Gospodarzem imprezy był Zespół Szkół nr 12 w Lublinie.

Dziękujemy za merytoryczną i praktyczną wiedzę przekazaną przez prowadzących szkolenia, wszystkim uczestnikom za aktywność, a pracownikom Zespołu Szkół nr 12 za doskonałą organizację, zaangażowanie i niezwykle przyjazną atmosferę.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 12 mgr Lucjan Miciuk oraz właściciel Wydawnictwa Aleksander Jaglarz podczas uroczystego rozpoczęcia „I Spotkań z Edukacją w Lublinie”.

dr Justyna Leszka – prowadząca szkolenia „Zdążyć przed szkołą – profilaktyka, diagnoza zaburzeń i postępowanie terapeutyczne w przedszkolu” oraz „Edukacja włączająca w praktyce – dziecko z orzeczeniem w szkole masowej”.

mgr Agnieszka Bala – prowadząca szkolenia „Nauka czytania metodą sylabową poprzez znaczenia” i „Dysleksja – stymulacja, terapia, edukacja”.

mgr Ewelina Mikołajczyk – prowadząca szkolenia „O co chodzi z tą lateralizacją? Jak badać, jak działać, jak wspomagać rozwój dziecka” oraz „Elementy arteterapii jako stymulacja rozwoju dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych”.

dr Wanda Baranowska – prowadząca szkolenia „Komunikacja do motywacji – co mówić, a czego unikać w codziennej pracy z uczniem” i „Komunikacja z rodzicami w sytuacji sporu i konfliktu”

Galeria zdjęć:

Foto: Bartłomiej Lange