AktualnościWebinary i szkolenia

Fotorelacja ze szkoleń w Lwówku Śląskim – 17.11.2018

II Spotkania z Edukacją w Lwówku Śląskim już za nami. Ponad 140 nauczycieli i logopedów wzięło udział w szkoleniach i kiermaszu edukacyjnym Wydawnictwa WiR.

Szczególne wyrazy uznania i podziękowania kierujemy do Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Bohaterów X Sudeckiej Dywizji Piechoty, będącej gospodarzem tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

Prowadzący szkolenia po raz kolejny nie zawiedli, przekazując cenną, merytoryczną wiedzę i praktyczne wskazówki oraz pokazując swój warsztat pracy.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywny udział w wydarzeniu i zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji ze szkoleń! 🙂

V-ce Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Pani Beata Bednarska podczas rozpoczęcia imprezy.

dr Justyna Leszka – prowadząca szkolenia „Moje sylabki” – sylabowa metoda nauki czytania prof. Jagody Cieszyńskiej oraz “Edukacja włączająca w praktyce – dziecko z orzeczeniem w szkole masowej”.

mgr Ewelina Mikołajczyk – prowadząca szkolenia „O co chodzi z tą lateralizacją? Jak badać, jak działać, jak wspomagać rozwój dziecka” oraz „Elementy arteterapii jako stymulacja rozwoju dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych”.

mgr Magdalena Buchla – prowadząca szkolenia „Wspomaganie rozwoju mowy dzieci z zaburzeniami komunikacji” oraz „Planowanie terapii dziecka z autyzmem”.

Galeria zdjęć:

« z 2 »

Foto: Bartłomiej Lange