AktualnościNauka czytaniaWebinary i szkolenia

WEBINAR: Jak uczyć czytać metodą symultaniczno-sekwencyjną w grupie przedszkolnej – 4.10.2023

Zapisy zostały zakończone.

Zapraszamy do udziału w webinarze pt. „Jak uczyć czytać metodą symultaniczno-sekwencyjną prof. J.Cieszyńskiej w grupie przedszkolnej”, który odbędzie się 4 października 2023 r., o godz. 18.00-20.00.

Webinr przeznaczony jest dla nauczycieli, logopedów i rodziców. Szkolenie prezentuje praktyczny sposób wykorzystania wczesnej nauki czytania metodą symultaniczo-sekwencyjną w grupie jako doskonałą formę wprowadzenia dzieci w świat słowa czytanego poprzez zabawę, uzupełnioną o ćwiczenia stymulujące rozwój poznawczy, poprawiające pamięć i koncentrację – niezwykle istotne w przygotowaniu do etapu szkolnego.

Webinar jest prowadzony w oparciu o założenia terapii neurobiologicznej, popartej badaniami naukowymi przy użyciu zarówno autorskich pomocy, jak i tych stworzonych przez doświadczonych metodologów.

Prowadzenie:

mgr Monika Birówkaneurologopeda, logopeda, bibliolog, trener TUS. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w szkole podstawowej, przedszkolach, w prywatnym gabinecie, klinice dla osób po incydentach neurologicznych, a także prowadząc zajęcia grupowe nauki czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną. Pracuje z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju (ASD, ZA), afazją, wadami genetycznymi (ZD), wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy. Jako jedna z niewielu osób w Polsce posiada certyfikat Specjalisty Symultaniczo-Sekwencyjnej Nauki Czytania w grupie.

4 października 2023 r. (środa), on-line, godz. 18.00-20.00

Koszt udziału w webinarze: 40 zł

Istnieje możliwość otrzymania faktury z odroczonym terminem płatności. Szczegóły w formularzu zgłoszeniowym.

Koszt obejmuje:
zaświadczenie udziału w formie pliku pdf,
materiały szkoleniowe w formie pliku pdf,
dostęp do powtórki webinaru w formie nagrania (3 dni).

Warunkiem uczestnictwa w webinarze jest dokonanie wpłaty (40 zł) w terminie do 3 dni od daty zgłoszenia.

Wpłaty można dokonać przelewem zwykłym lub poprzez płatności elektroniczne Przelewy24.pl.

Na wskazany w formularzu adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie zgłoszenia z danymi do wpłaty.