AktualnościLogopedia i terapiaWebinary i szkolenia

WEBINAR: Mówienie ważne jak chodzenie. Pierwsze oznaki zaburzeń rozwoju mowy dziecka – 20.09.2023

Zapraszamy do udziału w webinarze pt. „Mówienie ważne jak chodzenie. Pierwsze oznaki zaburzeń rozwoju mowy dziecka”, który odbędzie się 20 września 2023 r., o godz. 18.00-20.00.

Niepokoimy się, gdy kilkumiesięczne dziecko nie siedzi. Udajemy się do pediatry lub fizjoterapeuty, gdy roczne dziecko nie chodzi. Konsultujemy problem, gdy po pierwszych urodzinach dziecka nie pojawił się żaden ząbek. A, czy brak pierwszych prostych słów wypowiadanych przez rocznego malca to też powód do niepokoju? Do kogo udać się po pomoc? I czy w ogóle jest taka konieczność?

Zagadnienia poruszone podczas webinaru dadzą odpowiedzi na pytania związane z normatywnym rozwojem dziecka. Prowadząca wskaże, kiedy powinna zapalić się „czerwona lampka” i co robić, gdy zaobserwuje się pierwsze trudności w obszarze rozwoju mowy. Podane zostaną również liczne przykłady ćwiczeń do pracy z dziećmi. 

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, które chcą wspierać dzieci w rozwoju mowy od najmłodszych lat, a w szczególności do rodziców i opiekunów, lekarzy, fizjoterapeutów, nauczycieli i psychologów.

Prowadzenie:

mgr Monika Birówkaneurologopeda, logopeda, bibliolog, trener TUS. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w szkole podstawowej, przedszkolach, w prywatnym gabinecie, klinice dla osób po incydentach neurologicznych, a także prowadząc zajęcia grupowe nauki czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną. Pracuje z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju (ASD, ZA), afazją, wadami genetycznymi (ZD), wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy. Jako jedna z niewielu osób w Polsce posiada certyfikat Specjalisty Symultaniczo-Sekwencyjnej Nauki Czytania w grupie.

20 września 2023 r. (środa), on-line, godz. 18.00-20.00

Koszt udziału w webinarze: 40 zł

Istnieje możliwość otrzymania faktury z odroczonym terminem płatności. Szczegóły w formularzu zgłoszeniowym.

Koszt obejmuje:
zaświadczenie udziału w formie pliku pdf,
materiały szkoleniowe w formie pliku pdf,
dostęp do powtórki webinaru w formie nagrania (3 dni).

Warunkiem uczestnictwa w webinarze jest dokonanie wpłaty (40 zł) w terminie do 3 dni od daty zgłoszenia.

Wpłaty można dokonać przelewem zwykłym lub poprzez płatności elektroniczne Przelewy24.pl.

Na wskazany w formularzu adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie zgłoszenia z danymi do wpłaty.