Aktualności

Wyniki „Konkursu Urodzinowego” na 20-lecie Wydawnictwa WiR

Z okazji 20. urodzin Wydawnictwa WiR ogłosiliśmy konkurs, w którym prosiliśmy Was o nadesłanie zdjęć, na których pracujecie lub bawicie się z dziećmi z wykorzystaniem naszych pomocy. Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Po długich naradach w redakcji wyłoniliśmy zwycięzców, którzy otrzymują bony podarunkowe o wartości 200 zł, 100 zł i 50 zł na dowolne pomoce z naszej oferty na www.wir-sklep.pl. Zapraszamy do obejrzenia wyników konkursu i galerii zdjęć!

MIEJSCE I
Bon podarunkowy o wartości 200 zł wygrywa:
p. Ewa Sochacka – Polskie Przedszkole w Rzymie-Ostii

„Dzień dobry, jesteśmy przedszkolem działającym przy Stowarzyszeniu Nauczycieli Kultury i Języka Polskiego w Rzymie. Pracujemy z dzienniczkami WiR od września 2016r. Zajęcia mamy raz w tygodniu i dzieci z tygodnia na tydzień maja zadawany jeden temat z „Mojego pierwszego dzienniczka” jako prace domowa. Sprawdzanie Dzienniczka i rozmowa o tym co dzieci „napisały” jest już nieodzownym elementem każdych naszych zajęć. Dzienniczek prowadzony jest na rożne sposoby. Niektóre dzieci już potrafią czytać, więc dialogi same czytają, niektóre potrafią pisać, więc wypełniają Dzienniczek  swoimi pierwszymi wypowiedziami pisemnymi. Są dzieci, które chętnie opowiadają/dyktują rodzicom to, co ma być napisane w Dzienniczku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wprowadzenia Dzienniczków do naszego programu nauczania, ponieważ motywuje on rodziców do systematycznej pracy z dzieckiem w domu i rozmowy w języku polskim, o który tak bardzo się troszczymy, będąc za granica.
Przesyłamy, więc Wam zdjęcia naszych uśmiechniętych przedszkolaków, które będą miały fantastyczna pamiątkę na przyszłość.  Pozdrawiamy ze słonecznego Rzymu!”

II MIEJSCE – ex aequo

Ze względu na równy poziom obu prac konkursowych nagradzamy obu lauratów!

Bon podarunkowy o wartości 100 zł wygrywają:
p. Ewa Szatanek

p. Lucyna Kuncewicz

„Uczniowie szkoły Podstawowej w Zespole Szkół im. Józefa Blizińskiego w Bóbrce pracujący z pomocami wyd. WIR z p. Joanną Mrzygłód”

III MIEJSCE
Bon podarunkowy o wartości 50 zł wygrywa:
p. Ewa Mierzejewska

„Zdjęcia zostały wykonane na zajęciach rewalidacji. Jak widać, nauka jest przyjemnością”.

WYRÓŻNIENIA
Postanowiliśmy również wyróżnić kilka zdjęć, które spodobały nam się najbardziej! Laureaci otrzymują nagrody książkowe.
p. Marzena Piętka

„Kacperek ma dopiero 11 miesięcy i choć nie potrafi czytać, to już zapoznaje się z ofertą wydawnictwa WIR”

p. Katarzyna Wiecha-Potyra

„Pozdrawiają uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radomsku!”

p. Karolina Kaczmarek

 

Wszystkie zdjęcia konkursowe: