Bez kategorii

Wyprzedaż – zabawy plastyczne 50% taniej

Wyprzedaż! – 50% na serię zabaw plastycznych „Malowanie stemplowanie”, „Balonowy świat” i „Wydmuszkowe zabawy”. Książeczki stanowią zbiór ciekawych pomysłów na zabawy z wykorzystaniem artykułów plastycznych oraz przedmiotów codziennego użytku.

Zobacz w sklepie internetowym »

 

W skład pakietu wchodzą 3 książki:

„Malowanie stemplowanie”  to zestaw 65 prac plastycznych, które powstały przy użyciu stempli. Książka nie tylko pokazuje piękne efekty stemplowania, ale jest pełna wielu praktycznych wskazówek, jak wykonać pieczątki z artykułów codziennego użytku. Książka jest doskonałą inspiracją dla każdego, kto lubi zabawę ze stemplami.

„Balonowy świat” to zbiór ciekawych pomysłów na zabawy plastyczne z wykorzystaniem kolorowych baloników i papieru. Autor zaprasza do zabawy w tworzenie balonowego świata, na który składa się 50 elementów (postaci, przedmioty, rośliny). Tworzenie nadmuchiwanych postaci dostarczy maluchom wiele radości a przy okazji będzie doskonałym ćwiczeniem manualnym i oddechowym.

„Wydmuszkowe zabawki” to kopalnia pomysłów na wykonanie oryginalnych zabawek z wydmuszek, papieru, farb oraz drobnych elementów jak koraliki czy plastikowe słomki. Tworzenie prac plastycznych z wydmuszek to doskonały trening manualny, ale przede wszystkim doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych.

 

Zobacz w sklepie internetowym »