AktualnościWebinary i szkolenia

BEZPŁATNY WEBINAR: „Zabawy słuchowe w domu, szkole i przedszkolu” | 04.04.2024

Zapisy zakończone. Brak wolnych miejsc

4 kwietnia 2024 r. odbędzie się webinar: „Zabawy słuchowe w domu, szkole i przedszkolu”. Spotkanie poprowadzi mgr Paulina Sadowska – neurologopeda, protetyk słuchu, nauczyciel współorganizujący kształcenie. 

Zapraszamy na webinar poświęcony zabawom słuchowym, kluczowym dla rozwoju dzieci. Prowadząca wyjaśni, czym jest przetwarzanie słuchowe i jakie objawy mogą świadczyć o jego zaburzeniach. Uczestnicy dowiedzą się, jak rozwijać fonematyczny słuch, wpływając pozytywnie na mowę i naukę czytania. Poznają także różnorodne profilaktyczne i  terapeutyczne działania, które wspierają rozwój słuchu i mowy oraz 20 praktycznych zabaw do wykorzystania w domu, szkole czy przedszkolu.

Dołącz do webinaru, aby zdobyć narzędzia do efektywnego wspierania dzieci w środowisku edukacyjnym i domowym!

Webinar skierowany jest do nauczycieli, wychowawców, nauczycieli współorganizujących kształcenie i rodzciów.

O prowadzącej:

mgr Paulina Sadowska @instagram.com/rozwojo.wy – neurologopeda, protetyk słuchu, nauczyciel współorganizujący kształcenie, terapeuta Integracji Sensorycznej. Studia logopedyczne ukończyła na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej, a wiedzę neurologopedyczną zdobyła na Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Pracuje w oświacie oraz świadczy usługi komercyjne z zakresu logopedii. Ukończyła także kurs z zakresu Metody Warnkego. Wśród zainteresowań zawodowych wymienia trudności w nauce, zaburzenia przetwarzania słuchowego, dyslalię (wady wymowy), mioterapię oraz opóźniony rozwój mowy. Ponadto prowadziła terapię  osób z afazją, alalią, całościowymi zaburzeniami rozwoju, wadami słuchu. Entuzjastka metody neurobiologicznej. Autorka książeczek z serii Ćwiczenia słuchowe dla dzieci. Słonik Uszko bawi i uczy. O swojej pracy mówi tak: „Codziennie staram się łączyć kropki, rozwiązywać supły i doklejać pióra do skrzydeł.”

Informacje o webinarze:

Data: 4 kwietnia 2024 r. (czwartek)
Godzina: 19.00-20.00
Czas trwania: 1 h
Udział w webinarze jest bezpłatny.

Ważne!
Dla tych z Państwa, którzy nie będą mogli uczestniczyć w spotkaniu 4 kwietnia lub obejrzeć go w całości, przygotujemy powtórkę webinaru w formie nagrania. Dostęp do powtórki (3 dni) otrzymają wszystkie zapisane osoby. Nie przewidujemy wystawiania zaświadczeń o udziale w bezpłatnych spotkaniach.

Liczba miejsc ograniczona. 

Dodatkowe informacje: warsztaty@wir-wydawnictwo.com lub pod nr tel. 12 655 11 01

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem udziału w bezpłatnych webinarach.