Info

O wydawnictwie

Wydawnictwo WiR powstało w 1997 roku. Specjalizujemy się w publikacjach przeznaczonych dla nauczycieli, logopedów, terapeutów, rodziców i dzieci.

Proponowane przez nas serie wydawnicze powstają z myślą o dzieciach, zarówno prawidłowo rozwijających się jak i tych borykających się z zaburzeniami komunikacji językowej. Oferujeym pomoce przygotowane w oparciu o autorską metodę prof. Jagody Cieszyńskiej (Symultaniczno-Sekwencyjna Nauki Czytania®).

Nauczyciele-nauczycielom – tak można ująć zasadę, w myśl której powstają kolejne opracowania. Współpracujemy ze specjalistami – doświadczonymi pedagogami, którzy zapewniają wysoki poziom merytoryczny publikacji. Cechą charakterystyczną naszych opracowań jest także ich praktyczna i wygodna forma.

Przygotowując kolejne zestawy ćwiczeń kładziemy szczególny nacisk na:

– oryginalność i nowatorskie podejście do tematu,
– zasadność metodyczną,
– poprawność merytoryczną,
– urozmaiconą i ciekawą szatę graficzną.

Wydawnictwo organizuje również warsztaty dla logopedów, nauczycieli i rodziców z zakresu nauki czytania metodą prof. Cieszyńskiej, diagnozy i terapii dysleksji, zastosowań mandali w edukacji początkowej oraz wspierania rozwoju językowego dzieci z zaburzeniami komunikacji.

Promocja i dystrybucja
Bierzemy udział w targach i giełdach wydawnictw edukacyjnych organizowanych na terenie całego kraju. Będziemy Państwa na bieżąco informować na naszej stronie internetowej o zbliżających się targach z naszym udziałem. Nasze publikacje można nabyć w księgarniach edukacyjnych lub zamówić bezpośrednio w naszej księgarni internetowej www.wir-sklep.pl