Aktualności

Relacja z konferencji „Myślenie wizualne w edukacji. Warsztat kreatywnego nauczyciela” w Krakowie

Konferencja „Myślenie wizualne w edukacji. Warsztat kreatywnego nauczyciela” już za nami, a my wciąż przeżywamy ją na nowo i zapraszamy Was do tego samego. 🙂 Zobaczcie galerię zdjęć z tego wspaniałego wydarzenia!

Konferencja była nie tylko okazją do nabycia solidnej wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu tworzenia notatek wizualnych, ale także szansą na spotkanie pasjonatów i praktyków myślenia wizualnego z całej Polski. To właśnie dzięki Wam – Prelegentom i Uczestnikom to wydarzenie stało się niezapomnianym przeżyciem pełnym wymiany pomysłów i doświadczeń oraz integracji środowiska osób, którym zależy na rozwoju – zarówno własnym jak i uczniów! Wasze zaangażowanie i entuzjazm sprawia, że przyszłość edukacji jawi się w jasnych kolorach!

Chcemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tej konferencji! W szczególności niesamowitym prelegentom i prowadzącym warsztaty: prof. Markowi Kaczmarzykowi, Agacie Baj, Agnieszce Jachymek, Danucie Gierczak, Kamilowi Cyganikowi, dr Natalii Kajce, Bogusławie Mikołajczyk, Agnieszce Halamie, Magdzie Łukasik, Sylwii Oszczyk, Annie Żertce oraz Joannie Koniecznej.

Za ogromne wsparcie konferencji dziękujemy także naszym patronom i partnerom: Instytutowi Nauk o Informacji Uniwersytetu Komisji Edukacji narodowej w Krakowie, grupie Belfry Bazgrolą oraz Agacie Jakuszko-Sobockiej – Draw the words.

Na koniec dziękujemy wszystkim Uczestnikom konferencji za obecność, aktywny udział i dzielenie się swoimi doświadczeniami. Dzięki Wam wszystkim opuszczamy tę konferencję z pełnym bagażem nowych pomysłów i inspiracji. Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń!

« z 2 »

Foto: Bartłomiej Lange