AktualnościEdukacja szkolnaWebinary i szkolenia

WEBINAR: „Jak zapobiegać uczuleniu na matematykę u dzieci w wieku wczesnoszkolnym?” – 18.02.2021

Zapraszamy do udziału w webinarze pt. „Pankratek podpowiada, jak uczyć dzielenia bez ciśnienia – webinar dla nauczycieli szkół podstawowych”, który odbędzie się 29 kwietnia 2021 r., o godzinie 17.00.

Podczas webinaru porozmawiamy o kolejności wprowadzania działań arytmetycznych na lekcjach matematyki. Zastanowimy się, czy wpływa ona na to, jak uczniowie rozumieją sens wykonywanych obliczeń i w jaki sposób interpretują wyniki działań. Przedstawimy rzadko stosowaną w szkolnej praktyce, alternatywną interpretację dzielenia oraz sposoby na jej przyswojenie. Pokażemy, jak wykorzystać naszą matematyczną nowość i uczyć dzielenia bez ciśnienia.

W naszej księgarni zobacz: Pankratek podpowiada, ile czegoś przypada. Dzielenie i ułamki w klasach 4–6.

Prowadzenie:

Witold Szwajkowski – absolwent Politechniki Warszawskiej, autor książek i publikacji edukacyjnych, w tym poświęconych edukacji matematycznej. Twórca pomocy dydaktycznych, w tym z zakresu matematyki, które zdobywały liczne nagrody na krajowych i zagranicznych targach edukacyjnych. Jako nauczyciel zdobył praktyczne doświadczenie dydaktyczne na wszystkich etapach szkolnej edukacji matematycznej – od etapu wczesnoszkolnego, do przygotowania do matury. Autor m. in. kart pracy Dyskalkulia. Ćwiczenia umiejętności matematycznych oraz Matematyka klasa 4 – ćwiczenia wyrównawcze.

„Pankratek podpowiada, jak uczyć dzielenia bez ciśnienia – webinar dla nauczycieli szkół podstawowych”

29 kwietnia 2021 r. (czwartek), on-line, godz. 17.00-18.00

Koszt: 60 zł

Wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają zaświadczenie uczestnictwa w formie elektronicznej, dwutygodniowy dostęp do powtórki webinaru w formie nagrania oraz rabat 40% na nasze pomoce do matematyki. Kod rabatowy do sklepu internetowego (wir-sklep.pl) zostanie wysłany w dniu webinaru.

Warunkiem uczestnictwa w webinarze jest dokonanie wpłaty (60 zł) w terminie do 3 dni od daty zgłoszenia.

Wpłaty można dokonać przelewem zwykłym lub poprzez płatności elektroniczne Przelewy24.pl.

Na wskazany w formularzu adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie zgłoszenia z danymi do wpłaty.

Liczba miejsc ograniczona. O przyjęciu na listę uczestników decyduje kolejność dokonywania wpłat, a nie kolejność wysyłania zgłoszeń.

Dodatkowe informacje: warsztaty@wir-wydawnictwo.com lub pod nr tel. 12 655 11 01

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem webinaru.