AktualnościWebinary i szkolenia

WEBINAR: Wspieranie rozwoju mechanizmów lewopółkulowych w praktyce logopedycznej – 23.01.2021

Zapraszamy do udziału w webinarze pt. „Wspieranie rozwoju mechanizmów lewopółkulowych w praktyce logopedycznej”, który odbędzie się 23 stycznia 2021 r., o godzinie 9.00-13.30.

Webinar skierowany jest do terapeutów wczesnej interwencji, logopedów, nauczycieli przedszkolnych, studentów oraz rodziców.

W czasie spotkania szczegółowo zostaną omówione najważniejsze funkcje poznawcze i językowe lewej półkuli mózgu. Szkolenie pozwoli poznać tajniki ćwiczeń lewopółkulowych oraz ich znaczenie w procesie oddziaływań terapeutycznych. Najważniejszą cześcią spotkania będzie zaprezentowane sposobów wspierania rozwoju mechanizmów lewopółkulowych (kategoryzacja, szeregi i sekwencje czy myślenie przyczynowo-skutkowe). Webinar połączony będzie z prezentacją pomocy dydaktycznych oraz nagrań wideo zajęć z dziećmi, podczas których wykorzystano omawiane ćwiczenia.

Prowadzenie:

dr Elżbieta Ławczys – doktor językoznawstwa, logopeda. Ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. W pracy zawodowej zajmuje się terapią dzieci z poważnymi zaburzeniami komunikacji językowej. Terapeuta szkoły krakowskiej. Nauczyciel języka polskiego jako obcego. Propaguje metodę symultaniczno-sekwencyjną wczesnej nauki czytania. Zajmuje się tematem dwujęzyczności i wielojęzyczności. Ekspert w dziedzinie technik nauczania języka drugiego – m.in. programowania systemu języka i tworzenia dzienniczka wydarzeń. Szkoleniowiec. Autorka i współautorka kilkudziesięciu pomocy edukacyjnych do nauki czytania w języku polskim.

„Wspieranie rozwoju mechanizmów lewopółkulowych w praktyce logopedycznej”

23 stycznia 2021 r. (sobota), on-line, godz. 9.00-13.30.

Koszt: 100 zł

Uczestnicy webinaru otrzymają zaświadczenia udziału w wersji elektronicznej oraz kilkudniowy dostęp do powtórki webinaru w formie nagrania.

Warunkiem uczestnictwa w webinarze jest dokonanie wpłaty (100 zł) w terminie do 3 dni od daty zgłoszenia.

Wpłaty można dokonać przelewem zwykłym lub poprzez płatności elektroniczne Przelewy24.pl.

Na wskazany w formularzu adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie zgłoszenia z danymi do wpłaty.

Istnieje możliwość wystawienia faktury z odroczonym terminem płatności dla placówek oświatowych – szczegóły w formularzu zgłoszeniowym.

Liczba miejsc ograniczona. 

Dodatkowe informacje: warsztaty@wir-wydawnictwo.com lub pod nr tel. 12 655 11 01.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem webinaru