AktualnościLogopedia i terapiaWebinary i szkolenia

BEZPŁATNY WEBINAR: Ćwiczenia operacji myślowych w terapii logopedycznej osób dorosłych – 07.12.2021

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Ćwiczenia operacji myślowych w terapii logopedycznej osób dorosłych”, który odbędzie się 7 grudnia 2021 r., o godzinie 17.00-19.00.

Webinar skierowany jest do logopedów, neurologopedów oraz grup zawodowych pracujących z pacjentami dorosłymi w poradniach. Będzie dotyczył pracy terapeutycznej z osobami mającymi trudności z przetwarzaniem i porządkowaniem informacji.

Program:
1. Operacje myślowe.
2. Profil pacjenta dorosłego z zaburzeniami komunikacji językowej.
3. Wpływ zaburzeń operacji myślowych na komunikację językową.
4. Operacje myślowe w terapii logopedycznej.
5. Prezentacja nowości wydawniczej „Ćwiczenia operacji myślowych – cześć 3” – w naszej księgarni zobacz pozostałe części
6. Pytania uczestników.

Prowadzenie:

dr n. hum. Paulina Wójcik-Topór – doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa, asystent na Uniwersytecie Jagiellońskim w Katedrze Języka Polskiego jako Obcego, logopeda, neurologopeda. Od 2014 roku pracuje jako neurologopeda w Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej z Pododdziałem Rehabilitacji Ogólnoustrojowej. Współpracuje z Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej „Votum” w Krakowie, prowadzi terapie komunikacji – głównie osób dorosłych po różnych incydentach neurologicznych. Współautorka pomocy logopedycznych dla osób dorosłych z zaburzeniami komunikacji językowej. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu dydaktyki i procedur postępowania logopedycznego w afazji oraz programowania terapii mowy i języka osób dorosłych. Naukowo zajmuje się nauczaniem obcokrajowców wymowy polskiej, diagnozą zaburzeń mowy i języka, a także programowaniem terapii osób dorosłych po incydentach neurologicznych, terapii osób w śpiączce i zespole zamknięcia. Interesuje się także gerontologopedią.

„Ćwiczenia operacji myślowych w terapii logopedycznej osób dorosłych”

7 grudnia 2021 r. (wtorek), on-line, godz. 17.00-19.00

Udział w webinarze jest bezpłatny.

Ważne!
Dla tych z Państwa, którzy nie będą mogli uczestniczyć w spotkaniu 7 grudnia lub obejrzeć go w całości, przygotujemy powtórkę webinaru w formie nagrania. Kilkudniowy dostęp do powtórki otrzymają wszystkie zapisane osoby.

Zaświadczenia:

Dla chętnych imienne zaświadczenie o udziale w webinarze w formie pliku PDF w cenie 20 zł.

Chęć otrzymania zaświadczenia należy zgłaszać w formularzu zapisu lub mailowo w terminie do 14 dni od daty odbycia się webinaru.

Dane do płatności za zaświadczenie będą podane w mailowym potwierdzeniu zgłoszenia.

Liczba miejsc na webinar jest ograniczona. 

Dodatkowe informacje: warsztaty@wir-wydawnictwo.com lub pod nr tel. 12 655 11 01

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem webinaru.