AktualnościEdukacja szkolnaWebinary i szkolenia

WEBINAR: „Odczarujmy dzieciom matematykę. Jak skutecznie wykorzystać szanse wczesnoszkolnej edukacji matematycznej?” – 10.12.2020

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Odczarujmy dzieciom matematykę. Jak skutecznie wykorzystać szanse wczesnoszkolnej edukacji matematycznej?”, który odbędzie się 10 grudnia 2020 r., o godzinie 17.00-19.00.

Podczas webinaru zastanowimy się, jak wczesnoszkolna edukacja matematyczna wpływa na osiągnięcia matematyczne uczniów w dalszych etapach nauki. Uczestnicy spotkania poznają praktyczne sposoby na zidentyfikowanie źródeł problemów ze zrozumieniem istoty działań matematycznych oraz ich interpretacją. Zapoznają się także z propozycjami konkretnych, prostych rozwiązań, które można zastosować w praktyce szkolnej, aby ułatwić uczniom zrozumienie celu i sensu zadań tekstowych. Tym samym będą mogli lepiej przygotować ich do dalszych etapów edukacji.

Prowadzenie:

Witold Szwajkowski – absolwent Politechniki Warszawskiej, autor książek i publikacji edukacyjnych, w tym poświęconych edukacji matematycznej. Twórca pomocy dydaktycznych, w tym z zakresu matematyki, które zdobywały liczne nagrody na krajowych i zagranicznych targach edukacyjnych. Jako nauczyciel zdobył praktyczne doświadczenie dydaktyczne na wszystkich etapach szkolnej edukacji matematycznej – od etapu wczesnoszkolnego, do przygotowania do matury.

„Odczarujmy dzieciom matematykę. Jak skutecznie wykorzystać szanse wczesnoszkolnej edukacji matematycznej?”

10 grudnia 2020 r. (czwartek), on-line, godz. 17.00-19.00
Udział w webinarze jest bezpłatny.

Ważne!
Dla tych z Państwa, którzy nie będą mogli uczestniczyć w spotkaniu 10 grudnia lub obejrzeć go w całości, przygotujemy powtórkę webinaru w formie nagrania. Kilkudniowy dostęp do powtórki otrzymają wszystkie zapisane osoby.

Liczba miejsc ograniczona. O przyjęciu na listę uczestników decyduje kolejność przesyłania zgłoszeń.

Dodatkowe informacje: warsztaty@wir-wydawnictwo.com lub pod nr tel. 12 655 11 01

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem webinaru.