AktualnościMyślenie wizualneWebinary i szkolenia

BEZPŁATNY WEBINAR: „Wizualny rozkład jazdy – przed egzaminem ósmoklasisty z języka polskiego” – 29.03.2021

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Wizualny rozkład jazdy – przed egzaminem ósmoklasisty z języka polskiego”, który odbędzie się 29 marca 2021 r., o godzinie 17.00.

Egzamin ósmoklasisty to jeden z ważniejszych dni w życiu każdego ucznia szkoły podstawowej. Jak sprawić, by powtórki do tego poważnego sprawdzianu z przykrego obowiązku stały się prawdziwą frajdą?

Zapraszamy na webinar, podczas którego podpowiemy, jak ułatwić dziecku przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty.

Tematyka spotkania:
– Jak powtarzać i utrwalać materiał z języka polskiego,
– O korzyściach z myślenia wizualnego na jęzuku polskim,
– Co kryje w sobie „Niezbędnik polonistyczny”,
– Pomysły na efektywne powtórki z języka polskiego, 
– Efekty wizualizacji na języku polskim.

Webinar jest przeznaczony dla nauczycieli języka polskiego w klasach 4-8 szkoły podstawowej oraz wszystkich zainteresowanych tym tematem rodziców i opiekunów.

Prowadzenie:

Sylwia Oszczyk – magister polonistyki z 24-letnim stażem. Nauczyciel dyplomowany, absolwent studiów podyplomowych z historii, oligofrenopedagogiki, diagnozy i terapii pedagogicznej. Od trzech lat pasjonatka myślenia wizualnego i wykorzystania go na lekcjach języka polskiego. Znana blogerka, propagatorka nowoczesnego nauczania z wykorzystaniem sketchnotingu, myślenia za pomocą obrazów i skojarzeń. Autorka nowatorskich kart pracy: „Lektury jak malowane” dla klas 4–8 i dla uczniów liceum oraz „Gramatyka jak malowana” dla klas 4–8 i „Pisanie jak malowane”. Prowadzi stronę „Sylwia Oszczyk – Polski jak malowany” na Facebooku oraz grupę szkoleniową „Sylwia Oszczyk – Notatki jak malowane”, w której uczy sketchnotingu.


„Wizualny rozkład jazdy – przed egzaminem ósmoklasisty z języka polskiego”

29 marca 2021 r. (poniedziałek), on-line, godz. 17.00-18.30
Udział w webinarze jest bezpłatny.

Ważne!
Dla tych z Państwa, którzy nie będą mogli uczestniczyć w spotkaniu 29 marca lub obejrzeć go w całości, przygotujemy powtórkę webinaru w formie nagrania. Kilkudniowy dostęp do powtórki otrzymają wszystkie zapisane osoby.

Zaświadczenia

Dla chętnych imienne zaświadczenie o udziale w webinarze w formie elektronicznej w cenie 20 zł.

Dane do płatności będą podane w potwierdzeniu zgłoszenia. Chęć otrzymania zaświadczenia można zgłaszać do 14 dni od daty odbycia się webinaru.

Liczba miejsc ograniczona. 

Dodatkowe informacje: warsztaty@wir-wydawnictwo.com lub pod nr tel. 12 655 11 01

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem webinaru.