AktualnościLogopedia i terapiaWebinary i szkolenia

BEZPŁATNY WEBINAR: „Znów rozumiem! – wskazówki logopedy dla rodzin osób po udarze” – 08.04.2021

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Znów rozumiem! – wskazówki logopedy dla rodzin osób po udarze”, który odbędzie się 8 kwietnia 2021 r., o godzinie 17.00.

Webinar skierowany jest do rodzin i osób zajmujących się w domu chorymi po udarze, wspierających w terapii logopedę i zmagających się z trudną sytuacją bliskiej osoby, która nie tylko wychodzi z poudarowych zaburzeń mowy, takimi jak afazja, dyzartria czy zaburzenia połykania, ale zmaga się ze swoją niepełnosprawnością w codziennym funkcjonowaniu. Webinar zawiera wiele praktycznych wskazówek z różnych dziedzin i sygnalizuje, na co zwrócić uwagę, opiekując się osobą, która przeszła udar.

Prowadzenie:

mgr Anna Miechowska – jest absolwentką Filologii Polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim i Pomagisterskiego Studium Logopedycznego na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała w placówkach oświatowych (w przedszkolach zwykłych i integracyjnych), niepublicznych poradniach terapeutycznych dla dzieci oraz w placówkach medycznych dla dorosłych pacjentów z chorobami neurologicznymi. Autorka książek z zakresu afazji i apraksji, w tym publikacji „Znów rozumiem! – Ćwiczenia logopedyczne dla osób po udarze„.


„Znów rozumiem! – wskazówki logopedy dla rodzin osób po udarze”

8 kwietnia 2021 r. (czwartek), on-line, godz. 17.00-19.00
Udział w webinarze jest bezpłatny.

Ważne!
Dla tych z Państwa, którzy nie będą mogli uczestniczyć w spotkaniu 8 kwietnia lub obejrzeć go w całości, przygotujemy powtórkę webinaru w formie nagrania. Kilkudniowy dostęp do powtórki otrzymają wszystkie zapisane osoby.

Zaświadczenia:

Dla chętnych imienne zaświadczenie o udziale w webinarze w formie elektronicznej w cenie 20 zł.

Dane do płatności będą podane w potwierdzeniu zgłoszenia. Chęć otrzymania zaświadczenia można zgłaszać do 14 dni od daty odbycia się webinaru.

Liczba miejsc ograniczona. 

Dodatkowe informacje: warsztaty@wir-wydawnictwo.com lub pod nr tel. 12 655 11 01

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem webinaru.