Trening Umiejętności SpołecznychWebinary i szkolenia

BEZPŁATNY WEBINAR: Zagrajmy we „Wdzięczność”. Jak i po co uczyć dzieci praktykowania wdzięczności | 23.01.2024

23 stycznia 2024 r. odbędzie się webinar: „Zagrajmy we Wdzięczność. Jak i po co uczyć dzieci praktykowania wdzięczności”. Spotkanie poprowadzi psycholożka mgr Marta Knapińska-Chłodnicka. Udział w webinarze jest bezpłatny.

Zapraszamy psychologów, pedagogów, terapeutów, nauczycieli i innych specjalistów prowadzących zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne.

Program spotkania:
1. Czym jest wdzięczność i dlaczego warto ją praktykować?
2. Jak rozwija się wdzięczność?
3. Czym jest gra terapeutyczna „Wdzięczność” i w jakim celu została stworzona?
4. Jak wykorzystać grę w kontakcie indywidualnym z dzieckiem/nastolatkiem?
5. Gra „Wdzięczność” w gronie rodzinnym
6. Jak wykorzystać grę w trakcie zajęć grupowych?
7. Karty „Wdzięczność” jako element treningu umiejętności społecznych (TUS)
8. Znaczenie praktyki wdzięczności w grupach dzieci z trudnościami wynikającymi z zaburzeń neurorozwojowych, niepełnosprawności, w tym intelektualnej, zaburzeń emocjonalnych, chorób somatycznych, silnego stresu i trudnych doświadczeń życiowych.

O prowadzącej:

mgr Marta Knapińska-Chłodnicka – psycholożka, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła studia z zakresu psychologii ogólnej realizując ścieżki specjalizacyjne: psychologia kliniczna dziecka oraz psychologia zdrowia. Psychoterapeutka, absolwentka całościowego 4-letniego kursu psychoterapii „Psychoterapia systemowa i psychodynamiczna rodzin, par i pacjentów indywidualnych” w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie. Pracuje z dziećmi i ich rodzinami oraz pacjentami indywidualnymi. Autorka pomocy terapeutycznych, w tym terapeutycznej gry karcianej dla dzieci „Wdzięczność”. Pisze teksty do czasopism o tematyce psychologicznej.

Informacje o webinarze:

Data: 23 stycznia 2024 r. (wtorek)
Godzina: 18.00-19.00
Czas trwania: 1 h
Udział w webinarze jest bezpłatny.

Uczestnicy otrzymają materiały dodatkowe.

Ważne!
Dla tych z Państwa, którzy nie będą mogli uczestniczyć w spotkaniu 23 stycznia lub obejrzeć go w całości, przygotujemy powtórkę webinaru w formie nagrania. Dostęp do powtórki (3 dni) otrzymają wszystkie zapisane osoby. Nie przewidujemy wystawiania zaświadczeń o udziale w bezpłatnych spotkaniach.

Liczba miejsc ograniczona. 

Dodatkowe informacje: warsztaty@wir-wydawnictwo.com lub pod nr tel. 12 655 11 01

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem udziału w bezpłatnych webinarach.